Нова країна в рідному місті - Студентська республіка!

 

До Чернівців повертається найяскравіший та найфеєричніший мультифестиваль для студентства Студреспубліка.
30 та 31 липня 2011 року на території міського пляжу міста Чернівці відбудеться створення нової держави — Чернівецької Студентської республіки. Цей грандіозний захід  - регіональний етап Студреспубліки-2011  - порушить спокій чернівецького студентства різноманітними субфестивалями, іграми та моделюванням справжньої держави. Громадяни Студреспубліки зможуть показати свої спортивні здібності у змаганнях з волейболу та футболу, а також довести свою винахідливість в інтелектуальних іграх «Мафія» та «Дебати», історичному квесті, довести свою креативність, представляючи свої виші та знімаючи справжнє кіно, шокуючи громадськість своїми флеш-мобами та демонструючи свої навички у професії «папарацці». Держава не може бути без мистецтва — в рамках Студентської республіки проводиться поетичний конкурс, де всі бажаючі можуть спробувати показати свої літературні твори. Буде обрано і «Першу леді» нашої країни, яка представлятиме Чернівці на загальноукраїнському етапі Студреспубліки. Громадяни Студреспубліки подбають і про екологію своєї республіки у квесті «Чисто». Також у кожній країні і в нашій теж мають бути науковці, цього разу вони своєю діяльністю та науковими порадами допомагатимуть місцевій владі долати байдужість молоді до громадського життя.
І як справжня держава в сучасній Україні, яка не може існувати без виборів, будуть проведені вибори студентського мера та Магістрату з моделюванням законів, державних установ, політичних партій. Будуть написані передвиборчі програми, проведено агітацію і кульмінацією стане обрання нового керівництва Студреспубліки, яка повернулася в Чернівці всерйоз і надовго.
Отже час «ЧЕ» — 10 година ранку 30 липня на міському пляжі м. Чернівці буде повернено із небуття одну з наймогутніших держав свого часу Чернівецьку Студреспубліку.

Запрошуємо всіх на заключний концерт 31 липня о 19.00 на міському пляжі м. Чернівці.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте